REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Ze Szpitala Specjalistycznego uciekła...sarna [WIDEO]

Miasto

Szpital Specjalistyczny w Chorzowie mieszczący się przy ulicy Zjednoczenia, to stało się głównym punktem informacyjnym dotyczącym koronawirusa (COVID-19). W niedzielę na jego posesji znalazła się sarna, która po ponad dobie uciekła. Ostatnio widziana była przy ulicy...Powstańców. 

REKLAMA

Brzmi absurdalnie, jednak jest to prawdziwa historia. W niedzielę w okolicach południa na terenie Szpitala Specjalistycznego zauważono sarne. O sytuacji poinformował nas jeden z pacjentów szpitala, który poinformował Straż Miejską oraz pracowników szpitala. Kiedy mijały kolejne godziny postanowiliśmy dopytać w Straży Miejskiej co się dzieje w tej sprawie. - Zostałem przekierowany do zarządzania kryzysowego, które poinformowało mnie, że sarna jest spłoszona i nie można do niej podejść na odległość umożliwiającą strzał, aby uspać ją do odłowu - mówi redaktor naczelny oraz radny miasta Chorzów, Bartłomiej Czaja. 

Poinformowano nas, że do odłowu dojdzie wieczorem, kiedy to sarna oswoi się z otoczeniem. Wieczorem ponownie dobiegały do nas sygnały, że sarna nadal jest na terenie Szpitala w okolicach rozłożonego namiotu. Uzyskaliśmy wówczas informację, że jest za zimno i środek usypiający może nie zadziałać stąd odłożono odłów na rano. 

Sarna przenocowała pod drzewem, a kolejny telefon do firmy z którą nasze miasto ma podpisaną umowę potwierdziło tylko, że wciąż jest za zimno i ochrona ma pilnować sarny aż do momentu jak się ociepli. Po godzinie 9 pojawiła się informacja, że sarna uciekła i widziano ją na ulicy Powstańców. Gdzie teraz się znajduje? Nie wiemy, jeśli widzieliśmy wrzucajcie w komentarzach zdjęcia lub miejsce, gdzie  była widziana. 

- Z przesłanych filmów widać wyraźnie, że zwierzę jest przestraszone. Strasznie żal mi tej sarenki, ponieważ nie potrafi się odnaleźć w mieście, a nikt jej do tej pory nie pomógł - zakończył redaktor naczelny naszego portalu. 

Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


sarnaszpital specjalistycznyszpital zakaźnychorzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

2
Czwartek
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Franciszka, Malwiny, Władysława