REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Park Śląski będzie mieć kolejnego prezesa

Miasto

Potwierdziły się wieści o rezygnacji z pełnienia funkcji dyrektora Parku Śląskiego, jaką złożył Tomasz Papaj. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma go zastąpić Agnieszka Bożek, bliska współpracowniczka marszałka, dyrektor departamentu obsługi zarządu województwa w urzędzie marszałkowskim.

REKLAMA

Po blisko 8 miesiącach pracy na stanowisku dyrektora Parku Śląskiego, rezygnację z pełnienia tej funkcji złożył Tomasz Papaj. Oficjalnie ze względów zdrowotnych, nieoficjalnie - po decyzji marszałka niezadowolonego z postępów nad rewitalizacją WPKiW. Niezależnie od tego, co stoi za decyzją mysłowickiego radnego PiS, na uwagę zwraca fakt, że był on czwartym dyrektorem, który pełnił funkcję dyrektora Parku, na przestrzeni ostatnich 15 miesięcy.

Kto będzie piątym prezesem? Spekuluje się, że stanowisko obejmie Agnieszka Bożek, bliska współpracowniczka marszałka, dyrektor departamentu obsługi zarządu województwa w urzędzie marszałkowskim. Decyzja ma zostać potwierdzona na początku przyszłego tygodnia.

Jakich prezesów miał Park Śląski w ostatnich kilkunastu miesiącach? Pierwszym była Aneta Moczkowska, która tuż po wyborach, w listopadzie 2018 roku, złożyła rezygnację. Jej obowiązki przejął Marek Widuch. Po długich poszukiwaniach nowego szefa WPKiW stanowisko objął Krzysztof O., który odszedł z Parku w atmosferze skandalu, oskarżony o korupcję. Kolejnym prezesem został właśnie Tomasz Papaj, który wcześniej pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Park ŚląskirezygnacjaprezesChorzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Piątek
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Pankracego, Renaty, Ryszarda