AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Przedszkolaki miały swój bal

Rozrywka

W ubiegłą sobotę w Starochorzowskim Domu Kultury odbył się Bal Przedszkolaka. Maluchy wspólnie ze swoimi rodzicami wzięły udział w prawdziwej karnawałowej imprezie!

Galeria zdjęć


REKLAMA

Bal Przedszkolaka rozpoczął się punktualnie o godzinie 10:00. W Starochorzowskim Domu Kultury, zjawiły się tłumy dzieci i rodziców.

- W tym roku zabrakło nam biletów! Frekwencja naprawdę dopisała, z każdą kolejną edycją jest coraz większa. Godzina 10:00 w sobotę rodziców nie odstrasza. Często korzystamy z takiej pory w naszych działaniach jak np. „Rodzinne Poranki” - tłumaczyła Agnieszka Woźniczka, organizatorka wydarzenia.

Na uczestników czekało mnóstwo kreatywnych zajęć, przeprowadzonych przez grupę Animo Anima. Maluchy, ale także ich opiekunowie byli ubrani w przeróżne stroje, przedstawiające konkretne zawody lub ulubione postacie z filmów i bajek.

- W poprzednich latach były tematyczne bale, ale zawsze dzieci chciały się przebrać za ulubionych bohaterów, dlatego stało się to motywem przewodnim - mówi organizatorka.

Do wspólnej zabawy zaangażowani zostali także rodzice, którzy często pojawiali się na parkiecie, wspólnie ze swoimi pociechami.

- Kładziemy nacisk na to, żeby nie były to zabawy tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Mają ze sobą współpracować, często prosimy opiekunów o pomoc. Dla dziecka jest to fantastyczne kiedy widzi, że rodzic chce się z nim bawić  - opowiada Agnieszka Woźniczka - Mamy cykl poświęcony typowo dla rodziców i dzieci „Biblioteka pod chmurką”. Polega on na tym, że raz w miesiącu odbywają się zajęcia na których czytamy, jest to połączone z warsztatami. Na początku opiekunowie nie do końca zdawali sobie sprawę z tego, że mają zostawać ze swoimi pociechami, ale już powoli ich do tego przyzwyczajamy – dodaje.

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Bal PrzedszkolakaSDKdzieciprzedszkolakirodzicezabawaAgnieszka WoźniczkaAnimo Anima

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

6
Poniedziałek
Kwiecień 2020
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Ady, Celestyny, Ireneusza