REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Funkcjonariusze wręczyli dzieciom świąteczną paczkę

Na Sygnale

Policjanci z chorzowskiej "jedynki", wspólnie ze strażnikami miejskimi, wręczyli dzieciom z Ośrodka Wsparcia Rodziny specjalnie przygotowaną paczkę świąteczną. Upominek został przekazany na ręce zastępcy dyrektora.

Po raz kolejny policjanci oraz pracownicy cywilni z chorzowskiej „jedynki, a w tym roku również starżnicy miejscy, przygotowali paczkę dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny. Od kilku lat w okresie przedświątecznym policjanci przygotowują prezenty, które trafiają do dzieci z chorzowskich domów dziecka. Pomysłodawcą akcji jest kierownik rewiru dzielnicowych w komisariacie I w Chorzowie, asp. sztab. Adam Kościelny.

Pomysł spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród policjantów i zbiórka kontynuowana jest co roku. W tym roku wśród zgromadzonych podarków znalazły się nie tylko słodycze, ale również bardzo potrzebne artykuły higieniczne i kosmetyki. Paczka została przekazana na ręce zastępcy dyrektora Ośrodka Wsparcia Rodziny, pani Iwony Kurek.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


policjaChorzówOśrodek Wsparcia RodzinyprezentyświętaBoże Narodzenie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda