REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Chorzowscy policjanci odebrali prestiżowe wyróżnienia

Na Sygnale

W Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbyła się gala z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. W uroczystości brali udział zasłużeni krwiodawcy oraz instytucje wspierające działania pomocowe PCK. Była to również okazja do wręczenia medali i wyróżnień. Wśród wyróżnionych nie zabrakło chorzowskich policjantów.

27 listopada br. Oddział Rejonowy PCK zorganizował wyjątkową galę. W Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbyła się uroczystość obchodów jubileuszu 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Okolicznościowa gala była okazją do wspomnień, przy jednoczesnym wskazaniu kierunków rozwoju instytucji, która od wieku niesie bezinteresowną pomoc najbardziej potrzebującym. W uroczystości uczestniczyli wieloletni działacze i wolontariusze PCK, samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych.

Podczas jubileuszowej gali odznaczono najbardziej zasłużonych krwiodawców regionu oraz instytucje promujące idee czerwonego krzyża. Okolicznościowy medal i odznaczenie odebrali reprezentanci Klubu Honorowych Dawców Krwi, działającego przy chorzowskiej komendzie. Wśród wyróżnionych znalazł się Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego kom. Andrzej Szczęśniak oraz mł. asp. Sebastian Walicki.

Źródło: KMP Chorzów

 

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjawyróżnieniagalaPolski Czerwony Krzyż

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty