AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Clearex lepszy od Gwiazdy

Clearex dołożył kolejne punkty do swojego dorobku. Chorzowianie pokonali na własnym terenie Gwiazdę Ruda Śląska 3:1.

Nasza drużyna była faworytem tego spotkania, co znalazło swoje przełożenie na parkiecie. Clearex otworzył wynik spotkania w 9. minucie i… natychmiastowo go podwyższył. Pierwszego gola zdobył Adam Wędzony, który otrzymał świetne podanie od Dewuckiego. Kilka sekund później sędzia podyktował przedłużony rzut karny, za zagranie ręką. Swoją szansę wykorzystał Maciej Mizgajski.

Na pochwałę zasługiwała także postawa Rafała Krzyśki, który uratował kilka razy drużynę przed utratą bramki. Trzeci bramka padła w drugiej połowie. Indywidualną akcją popisał się Adam Wędzony i nie dał najmniejszych szans golkiperowi. W końcówce meczu, Gwiazda zdobyła honorowe trafienie, a konkretnie Daniel Jagodziński.