REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych, jeden z nich ukrywał się 4 lata

Na Sygnale

Chorzowscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości tylko w tym tygodniu zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany na terenie Chorzowa, drugi ukrywał się w Katowicach. Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy obydwaj mężczyźni przebywają już w zakładach karnych.

Chorzowscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, tym razem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali przed wymiarem sprawiedliwości. Starszy z nich ukrywał się od 4 lat. W 2015 roku za mężczyzną został wystawiony list gończy, który nakazywał zatrzymanie poszukiwanego i osadzenie go w zakładzie karnym za przestępstwo którego się dopuścił. Pomimo iż 63-latek wyprowadził się z Chorzowa i nigdzie nie był zameldowany, mundurowi ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali przy jednym z katowickich hosteli. Obecnie przebywa już w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 32 miesiące. Drugiego z mężczyzn poszukiwacze namierzyli w jednym z mieszkań na terenie Chorzowa. 23-latek również został już zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego. 

Wielu z poszukiwanych listami gończymi i nakazami doprowadzeń często zmienia swoje miejsca zamieszkania. Ukrywa się  u swoich znajomych lub rodziny, czy też udaje bezdomnych. Powody są różne np. kara więzienia, czy niezapłacona grzywna. Jednakże mimo takich zabiegów i tak, jak widać, nie udaje im się uniknąć konsekwencji.

Źródło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjakryminalniposzukiwanilist gończyzatrzymanie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

6
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Dominiki, Jaropełka, Łucji