AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Trzecia edycja festynu "Poznaj Swojego Sąsiada" [GALERIA]

Rozrywka

W ubiegłą sobotę przy parafii św. Antoniego w Chorzowie odbyła się 3. edycja festynu „Poznaj Swojego Sąsiada”, organizowanego przez Stowarzyszenie Nowoczesny Chorzów. Tym razem głównym celem imprezy była pomoc dla Artura Rutkowskiego.

Galeria zdjęć


Festyn „Poznaj Swojego Sąsiada” odbył się już trzeci raz za sprawą Stowarzyszenia „Nowoczesny Chorzów”. Głównym celem imprezy była zbiórka środków na leczenie Artura Rutkowskiego. Przypomnijmy, że młody piłkarz UKS Ruch Chorzów, zmaga się z białaczką.

- Dzisiaj odbywa się już trzecia edycja festynu „Poznaj swojego sąsiada” wymyślona przez naszego prezesa Piotrka Jarzębka, którego nie ma dzisiaj z nami bo jest na zasłużonym urlopie! W tym roku postanowiliśmy zagrać dla Artura Rutkowskiego. Jak wiemy chłopak walczy z białaczką dlatego ta impreza jest dla niego: kiermasz, licytacja, strefa gastronomiczna – opowiadał Artur Osman, wiceprezes Stowarzyszenia „Nowoczesny Chorzów”

Podczas festynu okoliczni mieszkańcy mogli liczyć na wiele atrakcji, zarówno artystycznych jak i tych związanych ze wspomnianymi licytacjami.

- Jeżeli chodzi pozostałe atrakcje, to tradycyjnie naszą gwiazdą jest Szwagier Damian, będzie także zespół VipoDance, Zumba Kids od Multifitnes. Jest z nami także animatorka Natalia. Rzeczy na licytację mamy naprawdę sporo, jedną z najbardziej wartościowych jest przejazd samochodamiz Hałda 4x4 – jest to fantastyczne przeżycie! Mamy także dwa komplety opon przekazanych przez firmę Jadar – wymieniał Artur Osman.

Trzecia edycja festynu zgromadziła wielu partnerów, którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia, zarówno w kwestii technicznej jak i przedmiotów udostępnionych na licytację.

- Wbrew pozorom znalezienie partnerów imprezy wcale nie jest takie trudne. My jako Stowarzyszenie „Nowoczesny Chorzów” już trochę w mieście działamy. Mamy nadzieję, że nas widać, to że robimy fajne rzeczy. W związku z tym nie mamy kłopotu ze znalezieniem wsparcia. Niektórzy nawet sami zgłaszają się z chęcią udzielenia pomocy! To jest naprawdę budujące. Można powiedzieć, że to swojego rodzaju nagroda za to, co robimy – ocenił wiceprezes stowarzyszenia.

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


rozrywkaStowarzyszenie Nowoczesny ChorzówpomocArtur RutkowskiArtur OsmanmieszkańcyPoznaj Swojego SąsiadazabawaVipoDanceSzwagier DamianJadarHałda 4x4

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Piątek
Sierpień 2020
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Alfreda, Maksymiliana, Selmy