REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Kibice Ruchu protestowali pod urzędem miasta

Miasto

Kibice Ruchu Chorzów, z transparentami w dłoniach, przeszli dziś ulicą Wolności pod urząd miasta. Manifestacja – jak podkreślali – miała związek z niedotrzymaną obietnicą prezydenta, ws. budowy nowego stadionu przy Cichej.

Andrzej Kotala wyszedł do kibiców, którzy domagali się od niego jasnej deklaracji dot. terminu, w jakim obiekt powstanie. - Bóg mi świadkiem, że chcę wybudować ten stadion, ale zmieniły się realia – przekonywał Andrzej Kotala, nawiązując do nowej ustawy podatkowej, która ma znacznie uszczuplić budżet Chorzowa. Prezydent zaznaczał również, że w ostatnich latach miasto przeznaczyło ogromne środki na klub, by uchronić go przed upadkiem, co opóźniło rozpoczęcie inwestycji.

- Nadal będziemy domagać się budowy stadionu. Obiecano nam ten obiekt, a prezydent nie może wykręcać się obecną sytuacją – ripostował Szymon Michałek, przedstawiciel kibiców. Ostatecznie z ust prezydenta nie padły żadne wiążące deklaracje. Manifestacja zakończyła się bez incydentów.

Zdjęcia z protestu kibiców można zobaczyć klikając w poniższy post:

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Ruch ChorzówstadionkibicemanifestacjaprezydentAndrzej KotalaSzymon Michałek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda