AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Baranovski naturalnie w Chorzowie

Rozrywka

Artysta znany ze scen Open’era, Męskiego Grania, Orange Warsaw Festivalu i Fest Festivalu – BARANOVSKI - już w najbliższą niedzielę wystąpi na pikniku ekologicznym „Chorzów Naturalnie”.

Galeria zdjęć


Końcówka lata w Chorzowie naturalnie będzie gorąca! Już w niedzielę, 8 września, na skwerze przy ul. Gałeczki i Astrów odbędzie się niezwykłe wydarzenie – impreza, podczas której wystąpią: BARANOVSKI, Autentikos i Siostry WAJS & Stonoga. To tylko część atrakcji jakie czekają na uczestników pikniku ekologicznego.

„Dym”, „Luźno”, „Zbiór”, „Mamo” - dzięki tym przebojowym piosenkom BARANOVSKI stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nowych artystów w Polsce w ostatnich latach. Dowodem na to są tegoroczna nominacja do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku” i liczne występy na największych festiwalach muzycznych w kraju. Wszystkie te sukcesy przyszły jeszcze przed ukazaniem się debiutanckiej płyty artysty.

– Będzie to kolejna świetna okazja do wspólnej zabawy i przypomnienia sobie o tym, że to od naszych codziennych zachowań zależy stan środowiska – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej.

„Chorzów Naturalnie” to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim warsztaty rękodzieła ekologicznego dla dzieci i dorosłych, zbiórka elektrośmieci i „Azory na Klimzowcu” - akcja dla wszystkich wielbicieli psów, podczas której wybrany zostanie najładniejszy pies, odbędzie się quiz wiedzy na temat najlepszych przyjaciół człowieka i wyścig rodzinny.

W czasie pikniku nie zabraknie też innych, rodzinnych atrakcji. Będą między innymi dmuchańce, gry i zabawy sportowe.

„Chorzów Naturalnie” odbędzie się w niedzielę, 8 września, na skwerze przy ul. Gałeczki i Astrów. Impreza rozpocznie się już około godziny 12:00 akcją „Azory na Klimzowcu”, koncert Sióstr Wajs zaplanowany został na godzinę 16:30, Autenitkos wystąpi o 18.00, a BARANOVSKI o 19:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

PROGRAM:

12.00 - 16.00 Azory na Klimzowcu

16.30 Siostry WAJS & Stonoga - koncert

18.00 Autentikos - koncert

19.30 BARANOVSKI – koncert

W trakcie imprezy m.in. zbiórka elektrośmieci, warsztaty rękodzieła ekologicznego dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, gry i zabawy sportowe.

 

Źródło: UM Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Chorzów naturalnieChorzówBaranovskikoncert

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda