AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Odliczamy dni do Fest Festivalu

Rozrywka

Jeszcze tylko kilka dni do największej imprezy plenerowej w Parku Śląskim w tym roku. Chodzi oczywiście o Fest Festival, który odbywać się będzie w dn. 23-24 sierpnia. To nowe wydarzenie muzyczne, które – mamy nadzieję – zagości w parku na dłużej.

Teren pod festiwal przekazaliśmy już organizatorowi, który buduje całą infrastrukturę. Czekamy na koncerty i jednocześnie informujemy, że przy tej okazji mogą się pojawić utrudnienia komunikacyjne – prosimy o wyrozumiałość i uwzględnienie tego podczas planów wizyty w parku. Szczególnie w okolicach Pól Marsowych, Dużej Łąki, Dużego Kręgu Tanecznego i na al. Karolinki. Poniżej przedstawiamy mapę terenu, który obejmować będzie impreza.

Dodajmy, że w dn. 22-24 sierpnia nieprzejezdne będą aleje Główna, Karolinki, Skośna, promenada Gen J. Ziętka na odcinku od połowy Dużego Stawu do alei Głównej przez odcinek przy HW "Kapelusz" po aleję Różaną. W tych dniach, część miejsc parkingowych wykorzystywanych będzie przez gości festiwalu. Z pozostałych będzie można skorzystać, natomiast przy pełnym ich obłożeniu wjazdy do parku zostaną zamknięte. W związku z powyższymi utrudnieniami zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.

Więcej informacji o samej imprezie można znaleźć na stronie: festfestival.pl.

Źródło: Park Śląski

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Fest FestiwalPark Śląskimuzykakoncertyrozrywka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty