REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Medale XI Silesia Maraton

Sport

Przygotowania w toku. Jedni już odliczają do października, inni być może jeszcze nie są pewni startu. Pierwszym, by zaspokoić ich ciekawość, drugim na zachętę i pomoc w podjęciu decyzji, prezentujemy oficjalny projekt tegorocznych medali, które trafią na szyję każdego półmaratończyka, maratończyka i ultramaratończyka przekraczającego linię mety na Stadionie Śląskim.

Tegoroczne medale Silesia Marathon to połączenie tradycji i nowoczesności. Klasyczny złoty krążek został wzbogacony o trójwymiarowe i kolorowe elementy. Organizatorzy pozostają wierni granatowi i czerwieni. Te właśnie barwy będziecie mogli zobaczyć na medalach – pierwszą na awersie maratońskiego trofeum, drugą na krążku półmaratonu. Na piersiach ultramaratończyków zawisną za to medale w odcieniach srebra i szarości. Oprócz tego na medalach swoje miejsce znalazły niezmiennie dystans i nazwy wszystkich miast wchodzących w skład trasy biegu.

Tegoroczny medal z widocznym motywem Pomnika Powstańców Śląskich celebruje obchody 100-lecia wybuchu powstań śląskich. Mamy nadzieję, że taki medal będzie nie tylko piękną pamiątką z biegu oraz zwieńczeniem podjętego wysiłku, ale i wspaniałym upamiętnieniem historii Śląska.

Każdy zawodnik po otrzymaniu medalu, będzie mógł wygrawerować na nim swoje nazwisko i osiągnięty czas. Taką pamiątkę będzie sobie można sprawić dzięki firmie Wikoss Sport, której stoisko grawerskie znajdować się będzie w okolicach mety.

Zapisy na wszystkie dystanse trwają do 19 września na stronie organizatora https://silesiamarathon.pl/rejestracja/#/.

Źródło: Stadion Śląski

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Silesia MarathonStadion ŚląskibiegimedalePark Śląski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty