AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Chorzowscy policjanci na minispartakiadach

Na Sygnale

Trwa "Tydzień wakacyjno-teatralnej podróży po chorzowskich podwórzach". Policjanci z chorzowskiej komendy zaangażowali się w tegoroczną edycję przedsięwzięcia, wspólnie z chorzowskim magistratem, strażą miejską i teatrem edukacyjnym "Gabi art". Spartakiady są doskonałą okazją dla mundurowych, aby z najmłodszymi mieszkańcami miasta porozmawiać o bezpieczeństwie.

Galeria zdjęć


Policjanci z chorzowskiej komendy potrafią znakomicie wykorzystać każdą okazję w czasie spotkań z dziećmi, aby porozmawiać o bezpieczeństwie i unikaniu zagrożeń. Mundurowi włączyli się także do trwającego w Chorzowie cyklu imprez dedykowanych najmłodszym mieszkańcom miasta pod nazwą „Tydzień wakacyjno–teatralnej podróży po chorzowskich podwórzach”.

Od 5 do 9 sierpnia na chorzowskich orlikach odbywają się mini spartakiady. Dzieci, pod czujnym okiem organizatorów, mogą spróbować swoich sił w różnych konkurencjach. Sportowe zawody poprzedza interaktywne przedstawienie teatralne "Kramik z wierszami". Spotkania są okazją dla funkcjonariuszy z chorzowskiego zespołu profilaktyki, aby porozmawiać z maluchami o bezpieczeństwie nad wodą i nie tylko.

- Każdy mógł pobawić się w małego detektywa i własnoręcznie wykonać odciski dłoni. Następnie swoją wiedzę najmłodsi mogli sprawdzić w specjalnie zaaranżowanym miasteczku ruchu drogowego, który prowadzi straż miejska – przekonuje asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

Akcja wpisuje się w program „Kręci mnie bezpieczeństwo... w wakacje”.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


minispartakiadyMORiSurząd miastapolicjaChorzów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Czwartek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Angeli, Przemysława, Zenobii

Werwa Sport