REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej już 14 września na Stadionie Śląskim

Sport

LOTTO od lat wspiera, z sukcesami, polski sport. Potwierdzeniem tego jest ponowne włączenie się Totalizatora Sportowego - właściciela marki LOTTO, we współpracę w charakterze partnera tytularnego przy największym, polskim mityngu lekkoatletycznym – Memoriale Kamili Skolimowskiej.

REKLAMA

LOTTO, podobnie jak w latach 2015-2017 zostało partnerem tytularnym mityngu. Dzięki temu wsparciu jubileuszowa, dziesiąta, edycja memoriału zapowiada się znakomicie.

– Każde wsparcie jest dla nas niezwykle ważne, bo pozwala nam zaprosić jeszcze lepszych zawodników i stale podnosić poziom sportowy mityngu. Im będzie on wyższy, tym więcej ludzi przyjdzie śledzić zmagania na Stadionie Śląskim – przyznaje Robert Skolimowski, szef Fundacji Kamili Skolimowskiej organizującej memoriał.

 Z ponownego współtworzenia wydarzenia cieszą się przedstawiciele Totalizatora Sportowego.  

– Nie ulega wątpliwości, że na wydarzeniu tej rangi, nie powinno zabraknąć marki LOTTO. To projekt ważny nie tylko ze względu na niezapomnianą Kamilę Skolimowską i na poziom rywalizacji sportowej, ale także na jego znaczenie dla całej polskiej lekkoatletyki i jej kibiców. To prawdziwe, lekkoatletyczne święto  – mówi Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

W poprzednim sezonie lekkoatletycznym, Memoriał Kamili Skolimowskiej zgromadził na trybunach Stadionu Śląskiego ponad 42 000 widzów. Jak podkreśla Marszałek Województwa Śląskiego taka frekwencja pokazuje, że chorzowski obiekt staje się centrum lekkoatletyki w naszym kraju.

– Udowadniamy, że Stadion Śląski staje się stolicą polskiej lekkoatletyki. Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że trafiają tu najważniejsze imprezy lekkoatletyczne w kraju. Jesteśmy dumni z tego, że województwo śląskie może pochwalić się tak dobrym obiektem i tak dobrym klimatem dla rozwoju lekkoatletyki. W wydarzeniach takich jak Memoriał Kamili Skolimowskiej widzimy też bardzo duży potencjał promocyjny dla województwa, który dodatkowo wspiera rozwój sportu w regionie  – powiedział Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego.

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się na Stadionie Śląskim już 14 września. Wstęp na trybuny będzie bezpłatny.

Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


lekkoatletykafundacja kamili skolimowskiejmemoriał kamili skolimowskiejstadion śląski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Czwartek
Grudzień 2019
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Ady, Aleksandra, Dagmary