REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie

Na Sygnale

Ruszył konkurs na najlepiej zorganizowany letni wypoczynek odbywający się w miejscu zamieszkania. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Celem konkursu jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania.

REKLAMA

Ruszył konkurs na najlepiej zorganizowany letni wypoczynek odbywający się w miejscu zamieszkania. Konkurs dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, pod nazwą: „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie” organizowany jest przez: 

Wojewodę Śląskiego
Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach
Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego
Śląskiego Kuratora Oświaty. 

Konkurs trwa od 19 czerwca do 9 września 2019 r. Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 9 września 2019 r. (decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach). Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportaż w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiający zrealizowany w okresie wakacyjnym, nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w regulaminie. Inicjatywa ma na celu promocję działań edukacyjnych na rzecz najmłodszych w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposób spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania.

REGULAMIN KONKURSU

ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Źródło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjakonkurswypoczynekwakacjebezpieczeństwo

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Listopad 2019
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Cecylii, Jonatana, Marka