REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Nocne atrakcje w Legendii

Rozrywka

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko tegoroczny początek wakacji uczci dwiema edycjami nocnej zabawy na karuzelach, czyli eventami z cyklu Legendia at Night. Park w nadchodzący długi weekend będzie czynny od czwartku do niedzieli od 10:00 do 20:00, a jazdy na atrakcjach po zmroku zaznać będzie można 21 i 22 czerwca. Dodatkowo na sobotnią Legendię at Night przewidziano dodatkowe atrakcje z okazji Nocy Świętojańskiej. Goście, którzy zdecydują się odwiedzić park po zmroku będą mogli zobaczyć najnowszą propozycję Legendii czyli multimedialny spektakl na wodzie.

REKLAMA

Brak planów na sam początek tegorocznych wakacji? Długi weekend pełen wrażeń proponuje Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Chorzowski park rozrywki wraz z końcem roku szkolnego wchodzi w kluczową część sezonu i otwiera ją dwiema kolejnymi odsłonami cyklu Legendia at Night. W tym roku nocną zabawę na karuzelach i kolejkach górskich, która trwać będzie od 20:00 do północy, uzupełnia nowość – multimedialny spektakl na wodzie pt. „Legenda o magicznej perle”. Pierwsi widzowie mieli okazję zobaczyć go 1 czerwca podczas pokazu premierowego. Od czwartku grany będzie podczas każdej edycji Legendii at Night.

- Spektakl „Legenda o magicznej perle” to wyjątkowe i nie spotykane dotąd w Polsce show, które skutecznie uzupełnia ofertę nocnej zabawy w naszym parku. To propozycja dedykowana każdej grupie wiekowej, która zapewni wyjątkowe wrażenia z pobytu w Legendii również tym osobom, które niekoniecznie chcą korzystać z urządzeń – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii. Show odbywa się na scenie, która specjalnie w tym celu powstała na znajdującym się w parku jeziorze. 25 minutowe przedstawienie to imponujące połączenie muzyki Macieja Dobrowolskiego, gry świateł, fontann, mappingu 3D oraz tańca i gry aktorskiej. – Historia, którą opowiadamy w show wprowadza również nowych bohaterów Legendii. To magiczna opowieść, która zabierze w świat fantazji młodszych i starszych. Dziewczynkom na pewno spodoba się postać syreny, a chłopcy będą mogli utożsamiać się z dzielnym rybakiem, który chce bronić krainy jeziora przed złymi mocami. Warto jednak przekonać się o tym na własne oczy – zachęca Izabela Kieliś.

W sobotę natomiast tradycyjnie już park zorganizuje obchody Nocy świętojańskiej. Podczas tej wyjątkowej edycji Legendii at Night, oprócz „Legendy o magicznej perle”, zobaczyć będzie można również pokaz akrobatyczny na szarfach w wykonaniu Anny Filipowskiej – finalistki programu „Mam Talent”, a wieczór zakończy fire show, które przygotowała grupa artystyczna Heksy. Nie zabraknie również puszczania wodnych lampionów.

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety dostępne już w sprzedaży w kasach Legendii (59 zł) oraz online na stronie www.gopass.pl (49 zł). To nie wszystko. Tylko w ten weekend park przygotował specjalną ofertę dla uczniów i studentów, którzy chcieliby zrelaksować się po ostatnich tygodniach szkoły. 21 i 22 czerwca, za okazaniem w kasie parku legitymacji szkolnej lub studenckiej, bilet na Legendię at Night będą oni mogli zakupić w promocyjnej cenie 29 zł. Szczegóły wydarzenia i cennik znaleźć można na stronie parku: www.legendia.pl.

Źródło: Park Śląski

 

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


LegendiaWesołe Miasteczkonoc świętojańskaatrakcjerozrywka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Listopad 2019
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Cecylii, Jonatana, Marka