REKLAMA

REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Policjanci odwiedzili uczniów

Na Sygnale

Symulacja zatrzymania oraz pokaz ratownictwa drogowego to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały wczoraj na uczestników warsztatów "Bezpieczni na drodze". Warsztaty po raz kolejny w ramach kampanii „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” zorganizowali policjanci chorzowskiej "drogówki" wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 w Chorzowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak być bezpiecznym na drodze? Policjanci z wydział ruchu drogowego wspólnie z przedstawicielami Szkoły Policji w Katowicach, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej, podjęli próbę odpowiedzi na to, jak i inne pytania związane z bezpieczeństwem na drodze. Spotkanie "Bezpieczni na drodze", przeprowadzone w ramach kampanii profilaktycznej „ Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie” to możliwość przedstawienia stanowiska młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wyrażenia swoich poglądów, jak również pomysłów mogących mieć wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa na drogach.

- Warsztaty były doskonałą okazją umożliwiającą skonfrontowanie poziomu świadomości i odpowiedzialności nie tylko młodych kierowców. W trakcie nich każdy uczestnik mógł zobaczyć symulację zatrzymania oraz pokaz umiejętności ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej z Chorzowa - relacjonują chorzowscy policjanci.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


policjaChorzówPiknik Bezpieczeństwa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli