REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Ta sala sportowa zmieni się nie do poznania

Sport

Już wkrótce sala sportowa mieszcząca się przy ul. Powstańców 68 zmieni swoje oblicze. Wszystko dzięki wygraniu tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Przedstawiono już wizualizacje dla tej inwestycji.

REKLAMA

Szczęśliwi z powodu nadchodzącego remontu są przede wszystkim zawodnicy klubu Spartan Chorzów, którzy na co dzień trenują w sali mieszczącej się przy ul. Powstańców. To oni zamieścili za pośrednictwem Facebooka wizualizacje inwestycji.

W ramach tego przedsięwzięcia wyremontowana zostanie sala, szatnie, toalety i natryski. Po przeprowadzeniu inwestycji obiekt ma być ogólnodostępny. Będą się w nim odbywać nieodpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, przeznaczone dla różnych grup społecznych z naszego miasta. Przewiduje się, że na miejscu organizowane będą turnieje sportowe, takie jak wyciskanie kettelbela, olimpiada sprawnościowa dla najmłodszych, czy chorzowski zawody sportów chwytanych, czyli judo, zapasy i jiu jitsu.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


ul. Powstańców 68hala sportowaChorzówmodernizacjawizualizacjeBudżet ObywatelskiSpartan Chorzów

Komentarze

Hajduczanin
Mam nadzieję, że nie wyrośnie tam kolejne pokolenie PFki
HA
Powiem ci hajduczanin !handel zielskiem jak i innymi specyfikami rok czasu pochodziłem i dziekuje , co tylko zechcesz, śmiech na sali ze to wygrało!
Bobik
Chodzę tam od 2 lat, nie jestem ze Śląska, nie jestem związany z Chorzowem i najwiecej do powiedzenia maja osoby, które w życiu tam nie były. Rewelacyjnie zostałem przyjęty, mega fajna atmosfera i mega fajna zgrana grupa ludzi na sali i poza nią. Bardzo dobry poziom sportowy, Dobrsyvtrenerzy i zawodnicy. Jedyny minus to sala, remont wskazany , brawo. Czemu wygrało piszesz kolego? Chyba dlatego, że więcej ludzi mysli pozytywnie o tym klubie niż tak jak Ty, pewnie cos nie pyłko, i za.mocno w głowę dostałeś.
Ilion
HA ja słyszałem o gościu co dostal w łeb za handel ziolem i spwcyfikami innymi, może to Ty byłeś, dlatego musiałeś.opuscic szeregi klubu...hahaha

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli