REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Mandla odchodzi z Ruchu

Sport

Dotychczasowy dyrektor ds. sportowych Ruchu Chorzów Marek Mandla złożył rezygnację na ręce prezesa Jana Chrapka rezygnację z pełnionej funkcji, która została zaakceptowana przez zarząd – taką informację opublikowano za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

REKLAMA

Marek Mandla pełnił funkcję dyrektora ds. sportowych Ruchu Chorzów od lutego 2019 roku. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Ziętka. Podczas swojego krótkiego okresu pracy sprowadził do klubu m.in. takich zawodników jak Łukasz Wiech (wypożyczenie), Dawid Smug, Mateusz Lechowicz, Mariusz Idzik, Mateusz Duchowski czy też Tomasz Foszmańczyk. Dzisiaj klub za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował o zakończeniu współpracy z Mandlą.

W ostatnim czasie kibice Ruchu Chorzów uznali Marka Mandlę jako jednego z winnych obecnej sytuacji klubu. Fani zarzucali byłem już dyrektorowi sportowemu nieumiejętne zarządzanie kwestią transferową – odejście filarów drużyny takich jak Jakub Kowalski, Maciej Urbańczyk, czy też Mateusz Bogusz. W przypadku tego ostatniego sporna zostaje także kwestia warunków na jakich zasilił zespół Leeds United, na skutek lepszych negocjacji, a także zapisów w umowie klub mógł zyskać o wiele większe profity z transferu do angielskiej ekipy, jak np. procent od następnej sprzedaży. Miejsce ww. graczy zajęli głównie młodzi zawodnicy, którzy do tej pory ogrywali się na III i IV-ligowych boiskach.

fot.: Ruch Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Ruch Chorzów2 ligaNiebiescyMarek MandlaJan Chrapek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli