REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

"Przemoc niejedno ma imię"

Miasto

W tym tygodniu w ramach "Miasta Kobiet" odbędą się warsztaty z podstaw samoobrony oraz spotkanie z psycholożką pn. "Przemoc niejedno ma imię".

REKLAMA

Warsztaty odbędą się w czwartek (14 marca)  w godzinach 17.00 – 20.00 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej, ul. Wolności 101.

„Szyjemy na miarę. Chorzów Miasto Kobiet. Chorzów Miasto Mężczyzn” to program, który z przymrużeniem oka trakuje debatę na temat równości płci i proponuje aktywne, twórcze i ciekawe spędzanie czasu na bazie planu, odpowiadającego potrzebom zarówno kobiet, jak i mężczyzn. 

Chcemy zaproponować interesującą ofertę dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 59 lat, dla których do tej pory organizowano niewiele wydarzeń czy spotkań – wyjaśnia Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej. – To może wydawać się zaskakujące, ale to właśnie ta grupa zdiagnozowana została jako najmniej aktywni uczestnicy kultury. W szczególności dotyczy to mężczyzn.

„Szyjemy na miarę” to warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, treningi sportowe czy taneczne, ale też turnieje gier komputerowych i pokazy filmów. I tak na przykład jednego dnia panie będą mogły wysłuchać dobrych rad kosmetyczki, by tydzień później spróbować swoich sił w brazylijskim jiu-jitsu. Tymczasem panowie staną przed szansą, by zwiedzić nietypowy salon samochodowy pełen motoryzacyjnych nowości, wziąć udział w premierze filmu „Niebieskie Chachary”, jak również porozmawiać o stylizacji włosów czy brody z fachowcem.

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


"Przemoc niejedno ma imię"Miasto KobietCIMChorzówwarsztaty z samoobrony

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Krystyna, Michaliny