REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Jak zamknąć las w szkle?

Rozrywka

To już kolejna odsłona programu "Szyjemy na miarę. Chorzów Miasto Kobiet. Chorzów Miasto Mężczyzn". Tym razem uczestnicy spotkają się z epidemiolożką, będą uczestniczyć w warsztatach pn. jak zamknąć las w szkle, stworzą minilasy w słoikach.

REKLAMA

„Szyjemy na miarę. Chorzów Miasto Kobiet. Chorzów Miasto Mężczyzn” to program, który z przymrużeniem oka trakuje debatę na temat równości płci i proponuje aktywne, twórcze i ciekawe spędzanie czasu na bazie planu, odpowiadającego potrzebom zarówno kobiet, jak i mężczyzn. 

Chcemy zaproponować interesującą ofertę dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 59 lat, dla których do tej pory organizowano niewiele wydarzeń czy spotkań – wyjaśnia Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej. – To może wydawać się zaskakujące, ale to właśnie ta grupa zdiagnozowana została jako najmniej aktywni uczestnicy kultury. W szczególności dotyczy to mężczyzn.

„Szyjemy na miarę” to warsztaty, panele dyskusyjne, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, treningi sportowe czy taneczne, ale też turnieje gier komputerowych i pokazy filmów. I tak na przykład jednego dnia panie będą mogły wysłuchać dobrych rad kosmetyczki, by tydzień później spróbować swoich sił w brazylijskim jiu-jitsu. Tymczasem panowie staną przed szansą, by zwiedzić nietypowy salon samochodowy pełen motoryzacyjnych nowości, wziąć udział w premierze filmu „Niebieskie Chachary”, jak również porozmawiać o stylizacji włosów czy brody z fachowcem.

Zapisy przyjmowane są pod adresem pas@chorzow.eu i telefonicznie pod numerem 32 416 52 15.

Zmianie uległo miejsce spotkania - odbędzie się ono w należącym do Chorzowsko-Świetochłowickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji budynku przy ul. Gałeczki (zjazd w lewo jadąc od strony Klimzowca).

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


warsztatyjak zamknąć las w szkleChorzówCIMSzyjemy na miarę. Chorzów Miasto Kobiet. Chorzów Miasto Mężczyzn”

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Krystyna, Michaliny