REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Tymczasowy areszt dla zabójcy 31-latki

Sport

Postawieniem zarzutu zabójstwa zakończyło się przesłuchanie 31-latka z Bytomia. Mężczyzna jest podejrzany o to, że zabił kobietę w jednym z mieszkań na terenie Chorzowa. Na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Chorzowie, sąd zastosował wobec zatrzymanego 3-miesięczny areszt. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

REKLAMA

W styczniu, w jednym z mieszkań na terenie Chorzowa, policjanci odnaleźli zwłoki 31-letniej kobiety. Na miejscu przez kilkanaście godzin śledczy, pod nadzorem prokuratora, drobiazgowo analizowali i zabezpieczali wszelkie ślady, mogące doprowadzić do sprawcy tej zbrodni. Śledczy szybko wytypowali, kto może być sprawca tego przestępstwa, jednak mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania.

Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania i po kilku tygodniach zatrzymali go w Poznaniu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu w Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie zarzutu zabójstwa. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Prokurator i śledczy z chorzowskiego wydziału kryminalnego ustalają szczegóły sprawy. Mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

O sprawie po raz pierwszy pisaliśmy kilka tygodni temu. Artykuł można przeczytać TUTAJ.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


zabójstwoChorzówBytomaresztpolicjaprokuratura

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Krystyna, Michaliny