REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Eksperci podpowiedzą jak prowadzić rodzinny biznes

Miasto

Seminarium inaugurujące udział naszego miasta w projekcie Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej odbędzie się już jutro (8 lutego), w chorzowskiej Sztygarce! W trakcie wydarzenie eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat prowadzenia rodzinnego biznesu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W ramach projektu odbędzie się sześć seminariów tematycznych, poświęconych między innymi takim zagadnieniom jak: budowa wartości firmy rodzinnej, sukcesja w biznesie, transfer wiedzy, własności i wartości między pokoleniami czy budowa konkurencyjności i analiza ryzyka firm rodzinnych. Poprowadzą je tacy eksperci jak Tomasz Budziak, Tomasz Kayser, czy Janusz Szewczuk.

Partnerem projektu z ramienia miasta jest Centrum Przedsiębiorczości. - W Chorzowie mamy wiele firm rodzinnych, mocno związanych z tym miastem, z dziada pradziada. Oczywiście wielkie, zagraniczne koncerny, też są dla nas ważne, ale to niezwykle istotne, żeby stawiać na nasze rodzime firmy. To dla nich właśnie powstał ten projekt, który ma im pomóc w różnych aspektach prowadzenia działalności – mówi Piotr Małecki, prezes Centrum Przedsiębiorczości. - Jesteśmy w gronie siedmiu miast w Polsce, które zakwalifikowały się do tego projektu unijnego, i jedynym w naszej metropolii – dodaje.

Seminarium inaugurujące udział Chorzowa w projekcie, odbędzie się 8 lutego o godz. 9:00 w sali restauracyjnej Kompleksu Sztygarka, przy ulicy Piotra Skargi 34 w Chorzowie. Chętni do wzięcia udziału w projekcie mogą wysyłać zgłoszenia na adres: lck-chorzow@firmyrodzinne.pl. Liderem Lokalnego Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości Rodzinnej (LCK) jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, a partnerami - Związek Miast Polskich oraz Izba Przemysłowo-Handlowa Sewilli.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat jutrzejszego wydarzenia? We wczorajszym artykule pisaliśmy m.in. ekspertach, którzy poprowadzą seminaria. Można go przeczytać TUTAJ. Dodatkowe informacje przekazało również Centrum Przedsiębiorczości:

Fot.: Flickr.com

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Centrum PrzedsiębiorczościChorzówLokalne Centrum Kompetencji Przedsiębiorczości RodzinnejseminariaSztygarkaChorzówzapisy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Poniedziałek
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Łukasza, Kai, Nastazji