REKLAMA

REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Odnalazł utracony telefon na... portalu społecznościowym

Na Sygnale

Kryminalny z chorzowskiej "dwójki" w ciągu zaledwie kilku godzin odnalazł i przekazał mieszkance Chorzowa utracony telefon. Okazało się, że nikt go nie ukradł. Uczciwy znalazca poszukiwał właściciela na jednym z portali społecznościowych.

REKLAMA

Do komisariatu policji II w Chorzowie zgłosiła się mieszkanka miasta i poinformowała, że ktoś ukradł jej małoletniej córce telefon. W trakcie rozmowy ze zgłaszającą policjant dowiedział się, że nie wie na pewno czy ktoś ukradł ten telefon, czy też córka po prostu go zgubiła. Gdy pokrzywdzona zaczęła dokładnie opisywać utracony telefon, mundurowy skojarzył ogłoszenie które na jednym z portali społecznościowych zamieściła mieszkanka Chorzowa, które dotyczyło odnalezienia telefonu.

- Policjant natychmiast skontaktował się ze zgłaszającą, i poinformował, że ustalił właściciela odnalezionego przez jej syna telefonu – poinformowała chorzowska komenda. Dokładne sprawdzenie nie pozostawiło żadnych wątpliwości, że odnaleziony przez młodego mieszkańca Chorzowa smartfon należy do zgłaszającej. Dzięki zaangażowaniu kryminalnego telefon wrócił do właściciela.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


smartfontelefonzgłoszeniepolicjazaginięcieChorzówportal społecznościowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Środa
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Krystyna, Michaliny