REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Chcieli wręczyć dzieciom prezenty. Zaatakowali ich pseudokibice GKS-u

Na Sygnale

Kibice Ruchu Chorzów od wielu lat odwiedzają małych pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, by wręczyć im mikołajkowe prezenty. Tym razem uniemożliwili im to pseudokibice GKS-u Katowice, którzy zaatakowali ich kilkaset metrów od wejścia do budynku.

REKLAMA

Obdarowywanie pacjentów GCZD przez kibiców Ruchu Chorzów to akcja od wielu lat organizowana przez środowisko kibicowskie drużyny z Cichej. We wręczaniu mikołajkowych prezentów za każdym razem pomaga im klubowa maskotka. W tym roku tradycji nie mogło stać się za dość, z powodu ataku pseudokibiców GKS-u Katowice.

Do zdarzenia doszło 5 grudnia. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, ale kiedy funkcjonariusze dotarli do celu, było już po wszystkim. Mundurowi nie otrzymali zgłoszeń o pobiciu, a do pobliskich szpitali nie zgłosiła się żadna osoba, której obrażenia wskazywałyby na to, że były ofiarą wczorajszego ataku pseudokibiców.

Czy sytuacja ma związek z niedawnym atakiem chuliganów chorzowskiego klubu na stoisko żeńskiej drużyny GKS-u, w galerii Libero? Wydaje się, że takie uzasadnienie jest najbardziej prawdopodobne. Jak poinformowali kibice Ruchu organizujący mikołajkową akcję, prezenty dla małych pacjentów nie zostały uszkodzone, i zostaną rozdane w późniejszym terminie.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


policjaRuch ChorzówGKS Katowiceakcja mikołajkowaatak pseudokibiców

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha