REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Koncert "Dzieci - dzieciom"[Fotorelacja]

Rozrywka

W MDK Batory z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych odbył się niezwykły koncert "Dzieci - dzieciom". Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa nr 33 Specjalna w Chorzowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W tym roku obchody uświetnił koncert zatytułowany „Dzieci dzieciom”. Wszyscy wysłuchali koncertu muzyczno-wokalno-tanecznego w wykonaniu młodych, utalentowanych uczniów z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie, Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej, AZSO nr 2 im. Stefana Batorego w Chorzowie, Miejskiego Domu Kultury w Chorzowie, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Chorzowie.

Zwieńczeniem koncertu było wyświetlenie krótkiego filmu nakręconego podczas trwania szkolnego konkursu plastycznego „Mój wymarzony prezent”. Wytwory plastyczne dzieci można było obejrzeć w holu MDK „Batory”. Po koncercie na uczniów czekała kolejna atrakcja – przybył do nich z wizytą Święty Mikołaj z workiem prezentów. Poza upominkami przyniósł on dzieciom wiele radości, a jego obecność wywołała na ich twarzach uśmiech.

 

Źródło: sp33chorzow.edu.pl

Fot.:CIM

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


koncert "Dzieci - dzieciom"MDK BatoryChorzówMiędzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha