REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Psie Sucharki godajom po śląsku

Miasto

"Dej mnie karminadla!" - proszą pieski, które trafiły na świąteczne pocztówki. Czworonogi z popularnego fanpage'a Psie Sucharki wsparły chorzowską akcję charytatywną.

REKLAMA

Zwierzaki pojawiły się na kartkach świątecznych, przygotowanych specjalnie z myślą o podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ulicy Opolskiej.  Z tej okazji "Sucharki" - po raz pierwszy - godajom po śląsku. – Pomysł bardzo nam się spodobał i chętnie wsparliśmy chorzowską inicjatywę – zapewnia Maria Apolejka współtwórczyni Psich Sucharków. Pocztówki-cegiełki będą dostępne na Chorzowskim Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się między , a 9 grudnia w Parku Hutników.

- Zapraszamy na nasze stoisko. Każdy kto na jarmarku przekaże nam datek, wróci do domu z wyjątkową kartką od Psich Sucharków - zachęca Stanisława Psonka, dyrektor chorzowskiego schroniska. Koszty produkcji ponad 2 tysięcy kartek pokrył urząd miasta w Chorzowie. - To kolejna forma wsparcia naszego schroniska. Przy okazji zachęcamy też mieszkańców do wysyłania tradycyjnych kartek. To piękny zwyczaj, o którym warto pamiętać - tłumaczy Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

 

Źródło: UM Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Psie Sucharkiakcja na rzecz zwierzątChorzówkartki świąteczne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha