REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

W Chorzowie powstało... Saunarium!

Miasto

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w przyszłym tygodniu będzie mógł dopisać do swojej historii kolejną ważną datę. Już 10 grudnia nastąpi bowiem długo wyczekiwane otwarcie Saunarium przy Placu Powstańców Śląskich!

REKLAMA

- W przyszły poniedziałek do dyspozycji mieszkańów oddane zostanie profesjonalne Saunarium, zlokalizowane w naszym obiekcie przy Placu Powstańców Śląskich. Do użytku mieszkańców Chorzowa, a także pozostałych gości udostępniamy kompleks składający się z trzech saun: suchej, parowej oraz infrared. Dodatkowo każdy z przybyłych będzie mógł w strefie schładzania skorzystać z wiadra bosmańskiego, balii, kostkarki lodu, a także odprężyć się w strefie wypoczynku. Całość wnętrza zaaranżowana jest w niezwykle unikatowym klimacie - informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Dla chorzowian, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z formą rekreacji jaką jest saunowanie, przygotowano strefę tekstylną i nietekstylną, obowiązujące w wyznaczonych godzinach. Ponadto w wybranych dniach odbywać się będą seanse z Saunamistrzem, który za pomocą rytuałów opierających się o rozprowadzanie powietrza nasyconego różnego rodzaju olejkami zapachowymi przeniesie każdego w świat niezwykłych doznań.

Saunarium będzie dostępne dla osób od 16 roku życia, od poniedziałku do piątku, do godziny 20:00 oraz w sobotę i niedzielę do 18:00. - Przygotowana przez nas oferta zawiera ceny biletów, zróżnicowane ze względu na dni tygodnia. Funkcjonować będzie także naliczanie minutowe - czytamy w komunikacie MORiS-u.

 

Źródło: MORiS

Fot.: Freepik.com

Tomasz Breguła

Udostępnij:


SaunariumChorzówMORiSotwarciePlac Powstańców Śląskich

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha