REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

"Na perfumy". Policja ostrzega seniorów!

Na Sygnale

Przestępcy mają nową metodę kradzieży. Udają akwizytorów perfum, które w rzeczywistości są środkiem usypiającym. Zachodniopomorska policja przygotowała spot filmowy przedstawiający oszustów wykorzystujących dobre serce seniorów.

REKLAMA

 

 

- „Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni” - jest odpowiedzią na nowe zagrożenia związane z utratą kosztowności lub innych wartościowych przedmiotów. Sprawcy wykorzystując chęć zrobienia przez seniorów zakupów po atrakcyjnej cenie zachęcają do powąchania perfum, które w rzeczywistości są środkiem usypiającym.

Tak przedstawione historie dodają odwagi i pokazują, że warto swój los wziąć we własne ręce i  tym samym zapobiec wielu ryzykowanym sytuacjom. Liczymy na to, że taka droga przekazu przekona, nie tylko samych seniorów, ale również ich rodziny do wsparcia i dbania o siebie nawzajem pod względem bezpieczeństwa. Bez pomocy rodziny nasze działania są ograniczone, szczególnie gdy w grę wchodzi samotność starszego człowieka.

 

Źródło: zachodniopomorska.policja.gov.pl

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


"Na perfumy". Policja ostrzega seniorów!policja zachodniopomorskanowy sposób przestępców

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha