REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Mikołajki z Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Rozrywka

To będzie wyjątkowy 6 grudnia. Mikołaj w Chorzowie będzie miał ręce pełne roboty. Odwiedzi Klub Malucha, poćwiczy z dziećmi na macie, nie zapomni także o najmłodszych pacjentach ZSM. Centrum Integracji Międzypokoleniowej planuje w tym roku Mikołajki zakrojone na szeroką skalę, bo przecież chodzi o to, by dzielić się z innymi radością i uśmiechem.

REKLAMA

Święty Mikołaj odwiedzi podopiecznych Klubu Malucha, spotka się z młodymi adeptami brazylijskiego jiu-jitsu z Akademii Aktywnego Malucha i wspólnie z wolontariuszami złoży wizytę pacjentom Zespołu Szpitali Miejskich przy ul. Truchana 7 w Chorzowie. 

Święta to szczególny okres, w którym bardziej otwieramy się na ludzi – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej – W Centrum Integracji Międzypokoleniowej dążymy do tego, by nie tylko brać, ale też dawać innym coś od siebie. Zaangażować się i dzielić radością.

Choć Mikołajki przypadają na 6 grudnia, plany CIM są tak ambitne, że święty Mikołaj przybędzie do Chorzowa wcześniej i zostanie tu dłużej. Harmonogram jego wizyt prezentuje się następująco:

  • Niedziela, 2 grudnia, godz. 10.30 – święty Mikołaj w Klubie Malucha, ul. Wolności 101 (obowiązują wcześniejsze zapisy).
  • Piątek, 7 grudnia, godz. 17.00 – święty Mikołaj w Akademii Aktywnego Malucha, ul. Powstańców 70.
  • Wtorek, 11 grudnia, godz. 10.30 - Odwiedziny mikołajkowe wolontariuszy Chorzowskiej Strefy Wolontariatu w Zespole Szpitali Miejskich przy ul. Truchana 7.

W działania 7 i 11 grudnia włączyli się sympatycy Ruchu Chorzów na czele z Adlerem, maskotką klubu. Klub i kibice już od lat prowadzą działania na rzecz najmłodszych, składając wizyty w domach dziecka i na oddziałach dziecięcych wielu szpitali. 

 

Źródło: CIM

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


MikołajkiCIMChorzówZSMKlub Malucha

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Agnieszki, Amalii, Czecha