AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Pokażą wzorową łazienkę

Miasto

Rusza kolejna edycja akcji "Wzorowa łazienka" organizowanej przez Domestos. Szkoły podstawowe z całego kraju mogą zgłaszać chęć udziału w zabawie i zachęcać swoich uczniów do tworzenia prac do galerii szkoły, które będą odzwierciedleniem konkursowego hasła. Do wygrania m.in. remont toalety za kwotę 30 tys. zł.

REKLAMA

- Nadrzędnym celem naszego programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych - informują organizatorzy.

Zwycięskiej szkole fundowany jest generalny remont szkolnej toalety o wartości 30 tys. zł. Placówki, które zajmą dalsze miejsca, otrzymują natomiast nagrodę w postaci 5 tys. zł na odświeżenie szkolnych toalet. Następne 100 szkół zostanie wyróżnych zapasem produktów Domestos.

- W programie nie tylko nagradzamy, ale przede wszystkim edukujemy - przekonują organizatorzy. We współpracy z ekspertami przygotowano scenariusz lekcji uczącej dzieci higieny, który można przeprowadzić na lekcji godziny wychowawczej

Zgłosić chęć udziału w konkursie można POD TYM ADRESEM. Szkoła może zdobyć punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły. Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


domestoswzorowa łazienkaChorzówkonkurs plastycznyzgłoszeniagłosowanie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Środa
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Emila, Laury, Rogera