AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Ten pseudokibic nie wejdzie już na stadion

Na Sygnale

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości stadionowej z chorzowskiej komendy zatrzymali pseudokibica miejscowej drużyny, który po ostatnim meczu wbiegł na murawę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu otrzymał on m.in. zakaz wstępu na wszelkie imprezy masowe oraz mecze piłki nożnej przez najbliższe dwa lata.

REKLAMA

W minioną sobotę na stadionie przy Cichej odbył się mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Pogonią Siedlce. W trakcie meczu nad bezpieczeństwem niespełna 4 tys. kibiców czuwali chorzowscy policjanci. Choć w trakcie meczu było spokojnie, to niestety tuż po jego zakończeniu jeden z miejscowych kibiców przeskoczył przez ogrodzenie i wbiegł na murawę. Gdy służba ochrony próbowała go ująć, on wrócił na sektor i próbował "wtopić" się w tłum. Jak się później okazało, nieskutecznie.

- Dzięki szybkiej akcji mundurowych z chorzowskiej komendy, zajmujących się zwalczaniem przestępczości stadionowej, tuż po opuszczeniu stadionu został on zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu otrzymał karę ograniczenia wolności oraz zakaz wstępu na wszelkie imprezy masowe i mecze piłki nożnej przez najbliższe dwa lata - poinformował asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


pseudokibicchuliganChorzówpolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka