AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Zaginiona 6-latka wróciła do domu

Na Sygnale

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona wczoraj akcja poszukiwawcza 6-letniej Julii. W policyjną akcję zaangażowani byli wszyscy funkcjonariusze chorzowskiego garnizonu. Na szczęście już po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, dziewczynkę odnaleźli mundurowi z chorzowskiej "dwójki".

REKLAMA

Wczoraj tuż przed godz. 15:00 do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwoniła zrozpaczona mieszkanka Chorzowa i powiadomiła, że nie może znaleźć swojej 6-letniej córki. Jak wynikało z relacji matki, około godziny 12:30 pozostawiła swoją córkę w piaskownicy, a sama poszła odprowadzić psa do domu. Gdy wróciła na plac zabaw, małej Julii już tam nie było.

Zgłaszająca nie była w stanie wyjaśnić dlaczego tak długo zwlekała z powiadomieniem policji. Twierdziła, że początkowo próbowała odnaleźć ją sama, a gdy jej się to nie udało, to dopiero wtedy postanowiła powiadomić policję. Do akcji natychmiast zostali skierowani wszyscy policjanci pełniący wówczas służbę w chorzowskim garnizonie.

Po kilkudziesięciu minutach dziewczynkę odpowiadającą rysopisowi zaginionej zauważył jeden z mundurowych z chorzowskiej "dwójki". - Dziewczynka cała i zdrowa trafiła pod opiekę babci, gdyż jak się okazało, matka małoletniej była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu - poinformował asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

Nieodpowiedzialną matką zajmie się teraz sąd rodzinny. 

Tomasz Breguła

Udostępnij:


6-latkaJuliazaginięciepolicjaChorzówposzukiwania

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka