AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań

Na Sygnale

Kryminalni z chorzowskiej komendy odnaleźli poszukiwaną 33-letnią mieszkankę Chorzowa. Jak się okazało kobieta była bezprawnie przetrzymywana w jednym z mieszkań w ościennym mieście. Dzięki zaangażowaniu chorzowskich mundurowych powróciła już do domu.

REKLAMA

Gdy tylko do chorzowskiej komendy wpłynęły materiały dotyczące zaginięcia 33-letniej mieszkanki naszego miasta, sprawą natychmiast zajęli się kryminalni. Jak wynikało z zawiadomienia, kilka dni wcześniej kobieta miała pojechać do jednego ze śląskich miast i od tego czasu nie było z nią żadnego kontaktu. Według ustaleń mundurowych mieszkanka Chorzowa mogła zostać uprowadzona. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu kryminalnych, już po kilku godzinach ustalono możliwe miejsce jej przetrzymywania.

- Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Gdy weszli do jednego z mieszkań na terenie ościennego miasta, odnaleźli tam zaginioną. Śledczy dowiedzieli się, że kobieta przyjechała w odwiedziny do swojego znajomego. Mężczyzna jednak nie zamierzał jej wypuścić z mieszkania i bezprawnie pozbawił ją wolności oraz uniemożliwił jej kontakt z kimkolwiek - poinformował asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

Sprawca bezprawnego pozbawienia wolności został zatrzymany. 

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


uprowadzeniechorzowiankaChorzówpolicjazatrzymanie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka