AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Rodzinna niedziela w ChCK

Rozrywka

Spektakl "Tajemnica skarbu na kurzej nóżce" oraz warsztaty organizowane pn. "Spacer Teatralny"... tak przedstawia się plan na "Rodzinną niedzielę w ChCK", która czeka nas już 4 listopada.

REKLAMA

„Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” | godz. 11.00 - 12.00

Spektakl opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę, by odnaleźć tajemniczy Skarb, przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu by wraz z nim stawić czoła swoim lękom. Przedstawiwnie pełne jest muzyki i nieoczekiwanych zwrotów akcji, dzięki czemu maluchy nie będą nudzić się ani minutki. 

„Tajemnica Skarbu na kurzej nóżce” to bajka opowiadająca o niezwykłej potędze wyobraźni oraz wartościach płynących z czytania książek. Podczas oglądania spektaklu dzieci przekonają się, że wiarą i ciężką pracą można sięgnąć gwiazd i spełniać marzenia, a zło często nie jest tak straszne, na jakie wgląda.

„Spacer Teatralny” | godz. 12.15 – 13.45

Warsztaty dla dzieci ciekawych sceny teatralnej w wieku od 6 lat. Podczas zajęć prowadzący odkryją dla uczestników zakamarki sceny Chorzowskiego Centrum Kultury. - Zobaczycie jak technika pomaga nam w pracy i jakie efekty (nie tylko specjalne), możemy uzyskać. Potem przeniesiemy się na scenę, by podczas warsztatów inspirować się, projektować i tworzyć postacie sceniczne. Finał współpracy aktorów teatru TRIP z dziećmi zobaczymy w pokazie scenicznym - czytamy na stronie internetowej ChCK.

Więcej informacji i rezerwacja biletow: agnieszka_pielok@chck.pl tel. 32/ 349 78 68.

Ceny biletów:
- parter 15 zł/10 zł karta BAJTEL;
- balkon 10 zł/5 zł karta BAJTEL.

Rezerwacja online odbywa się TUTAJ.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Rodzinna niedziela w ChCKlistopadprogramChorzowskie Centrum Kulturywarsztatyspektaldla dzieciTajemnica skarbu na kurzej nóżceSpacer teatralnybilety

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka