AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Ruszają nowe zajęcia w Klubie Malucha

Miasto

Oferta chorzowskiego Klubu Malucha niebawem poszerzy się o kolejne zajęcia, tym razem skierowane do starszych dzieci. Nudzić nie będą się również rodzice, dla których przygotowano cykl ciekawych warsztatów.

Do tej pory w Klubie Malucha organizowane były zajęcia przede wszystkim dla dzieci w wieku od 2. do 5. roku życia, kładące nacisk na rozwój między innymi wyobraźni, umiejętności adaptacyjnych, pracy w grupie i motoryki. Teraz nadszedł czas na wprowadzenie dodatkowych kursów, tym razem skierowanych do dzieci, które mają od 6. do 10 lat.

– Wielu rodziców zwracało nam uwagę, że chętnie przychodziliby do Klubu Malucha także ze starszymi pociechami, gdyby tylko mieli taką możliwość – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Chcemy im ją dać, łącząc przy tym przyjemne z pożytecznym. W czasie, gdy dzieci będą brały udział w zajęciach edukacyjnych, opiekunowie mogą skorzystać z interesujących warsztatów - dodaje.

Tym samym w każdy poniedziałek, począwszy od 15 października, w godzinach od 17:00 do 19:30, rodzice oraz opiekunowie będą mogli się spotkać i w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, zrobić coś dla siebie, nauczyć się czegoś nowego. Wśród planowanych tematów warsztatów dla nich są na przykład: wizaż, stylizacja, florystyka czy majsterkowanie. W tym samym czasie trwać będzie kurs dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, podczas którego wychowawcy pomagać będą w nauce czy odrabianiu pracy domowej.

Od października Klub Malucha działa w nowej siedzibie, przy ul. Katowickiej 74-76 w Chorzowie.

 

Źródło: UM Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Klub MaluchaChorzówCentrum Integracji Międzypokoleniowej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany