AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Darmowe badania i porady medyczne

Miasto

Bezpłatne badania EKG, słuchu i krwi, indywidualne spotkania ze specjalistami w dziedzinach między innymi fizjoterapii, rehabilitacji czy leczenia uzależnień. A do tego fitness, joga, pokaz strzelecki, stoiska edukacyjne dla dzieci i wiele innych atrakcji. To program tegorocznego Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia.

Galeria zdjęć


Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia organizowany jest już po raz 21. To coroczne wydarzenie promujące profilaktykę, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

- Swoją obecność potwierdziło kilkudziesięciu wystawców. Oferta będzie bardzo bogata i zróżnicowana – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Ponadto, poza darmowymi badaniami, poradami i konsultacjami, przygotowaliśmy sporo atrakcji dodatkowych, dla dzieci i dorosłych.

Podczas Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia będzie możliwość skorzystania między innymi z badań EKG serca, zmierzenia poziomu glukozy we krwi i zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, sprawdzenia słuchu oraz porozmawiania z farmaceutami, fizjoterapeutami, specjalistami terapii uzależnień czy trenerami. Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących: pokazu strzelectwa, zajęć z jogi oraz fitnessu.

21. edycja Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia odbędzie się w sobotę, 13 października, w godzinach od 10 do 14 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pełny program wydarzenia można znaleźć na stronach www.chorzow.eu oraz www.centrum.chorzow.eu.

 

Źródło: UM Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Chorzowski Dzień Promocji ZdrowiaMORiSprogramdarmowe badaniaporady medyczne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany