AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Darmowe badania i porady medyczne

Miasto

Bezpłatne badania EKG, słuchu i krwi, indywidualne spotkania ze specjalistami w dziedzinach między innymi fizjoterapii, rehabilitacji czy leczenia uzależnień. A do tego fitness, joga, pokaz strzelecki, stoiska edukacyjne dla dzieci i wiele innych atrakcji. To program tegorocznego Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia organizowany jest już po raz 21. To coroczne wydarzenie promujące profilaktykę, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

- Swoją obecność potwierdziło kilkudziesięciu wystawców. Oferta będzie bardzo bogata i zróżnicowana – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Ponadto, poza darmowymi badaniami, poradami i konsultacjami, przygotowaliśmy sporo atrakcji dodatkowych, dla dzieci i dorosłych.

Podczas Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia będzie możliwość skorzystania między innymi z badań EKG serca, zmierzenia poziomu glukozy we krwi i zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie, sprawdzenia słuchu oraz porozmawiania z farmaceutami, fizjoterapeutami, specjalistami terapii uzależnień czy trenerami. Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących: pokazu strzelectwa, zajęć z jogi oraz fitnessu.

21. edycja Chorzowskiego Dnia Promocji Zdrowia odbędzie się w sobotę, 13 października, w godzinach od 10 do 14 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pełny program wydarzenia można znaleźć na stronach www.chorzow.eu oraz www.centrum.chorzow.eu.

 

Źródło: UM Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Chorzowski Dzień Promocji ZdrowiaMORiSprogramdarmowe badaniaporady medyczne

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora