AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Nowe zajęcia i nowa trenerka!

Sport

- Jestem wielbicielką aktywnego spędzania czasu. Od dziecka sport był zawsze obok mnie: pływanie, wspinaczka skałkowa, górskie wędrówki, sztuki walki - to tylko niektóre z uprawianych przeze mnie na przestrzeni lat dyscyplin - mówi Monika Gordel. W harmonogramie zajęć fitness nie ma już treningu callanetics, który odbywał się o godzinie 19:30. W jego miejscu pojawią się zajęcia o nazwie „zdrowy kręgosłup”. Co więcej, zostaną one poprowadzone przez nową trenerkę.

- Instruktor fitness to mój zawód i pasja. Fascynują mnie przeróżne formy zajęć grupowych tj. trening  funkcjonalny, rowerowy, interwałowy, TRX, Bosu, TBC, Bpu, step, aquafitness, ale także pilates, zdrowy kręgosłup, streching i joga. Podczas wielu godzin przerzuciłam także sporo kilogramów na siłowni- posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz trenera kulturystyki. Jednak kiedy nie znajdziesz mnie, ani na sali fitness, ani na siłowni miej pewność, że pokonuje właśnie kilometry przygotowując się do kolejnego startu biegowego lub Nordic Walking. Uczestniczyłam w wielu imprezach biegowych. W roku 2015 na Festiwalu Biegowym w Krynicy udało mi się zdobyć II miejsce w I Mistrzostwach Polski w Hill Nordic Walking. W 2016 w cyklu biegów Perły Małopolski zdobyłam III miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii wiekowej. To samo miejsce w klasyfikacji generalnej udało się wywalczyć w Chorzowskim Półmaratonie Parkowym. Na co dzień, prywatnie, jestem studentką dietetyki i mamą czternastomiesięcznej Zośki i już prawie pięcioletniej Helenki. Ciągłe doskonalenie swych umiejętności, rozwój i zdobywanie wiedzy niezbędnej w wykonywanym zawodzie to mój cel. Moje motto, to: lepsza z każdym dniem- mówi trenerka.

 

Aktualny grafik znajdziecie TUTAJ

 

 

Źródło: MORiS

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


MORiSChorzówMonika Gordelzdrowy kręgosłup

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany