AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Komendant najlepszym strzelcem

Miasto

Już po raz trzynasty rozegrane zostały zawody strzeleckie im. Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Tym razem bezkonkurencyjny, okazał się Komendant Miejski Policji w Chorzowie.

Galeria zdjęć


Zawody zostały wymyślone przez świętej pamięci Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Pierwszy był ówczesnym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie, drugi prezesem klubu biatlonowego Dynamit Chorzów. W pierwszych trzech edycjach strzelano z karabinu biatlonowego i zawody miały służyć promocji tej dyscypliny sportu. 

Impreza tradycyjnie odbyła się w strzelnicy Emjot w parku Śląskim. W zawodach wzięli udział pracownicy chorzowskich instytucji. Strzelano z broni krótkiej (pistolet glock) do tarczy strzeleckiej z odległości 10 metrów. W rywalizacji mężczyzn tytuł mistrzowski zdobył Komendant Miejski Policji w Chorzowie podinsp. Robert Łuszcz. 

W dalszej części turnieju spośród najlepszych pań i najskuteczniejszych panów, aby wyłonić „Superstrzelca”. Tym razem również bezkonkurencyjny był podinsp. Robert Łuszcz.

 

Źródło: KMP Chorzów

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


zawody strzeleckie im. Janusza Stachowskiego i Marcela TruchanaChorzówKMP Chorzówkomendant Robert Łuszcz

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany