AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Festyn Poznaj Swojego Sąsiada

Rozrywka

Już 6 października odbędzie się Festyn Poznaj Swojego Sąsiada. Atrakcje zaplanowano na terenie Parafii kościoła Św. Antoniego w Chorzowie od godz. 16.00 do 20.00.

Stowarzyszenie Nowoczesny Chorzów zaprasza na II edycję festynu z cyklu Poznaj Swojego Sąsiada.

- Będzie to rodzinny festyn, na którym na pewno spotkamy swoich sąsiadów, porozmawiamy z nimi nieco dłużej, wspólnie posłuchamy muzyki, coś zjemy - miło spędzimy czas. Przede wszystkim chcemy pokazać jak ważna jest więź pomiędzy sąsiadami. Zmieniają się pokolenia, pojawiają się nowi mieszkańcy, stawiamy na jedność, wspólnotę sąsiedzką. To będzie sobotnie popołudnie z wieloma atrakcjami dla najmłodszych i nieco starszych - mówi Piotr Jarzębak, prezes Stowarzyszenie Nowoczesny Chorzów.

Odwiedzających festyn czeka muzyczna oprawa oraz wiele atrakcji (gril, grochówka,oscypki górskie, ciasto - własne wypieki, kawa, herbata, atrakcje dla najmłodszych oraz licytacje czekają na parafian). Festyn ma także na celu wsparcie podopiecznych Chorzowskiego Hospicjum - dodaje Patrycja Kukla, członek Stowarzyszenia Nowoczesny Chorzów.

 

 

 

 

 

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


festyn Poznaj Swojego SąsiadaChorzów

Komentarze

VojWo
O działalności Jarzębaka na osiedlu, które zamieszkuje nie słyszałem do wczoraj kiedy po południu łaził po kolędzie obiecując nową drogę i parking. Szkoda, że uaktywnił się na dwa tygodnie przed wyborami. Oczywiście nie omieszkał wcisnąć ulotki z własnym zdjęciem i żartobliwe dodać, że dobrze dla osiedla byłoby mieć takiego radnego . . . Pani Patrycja natomiast z tego co wiem ostatnie 10 lat sprzedawała cygarety w kiosku. Obecnie od paru miesięcy pracuje w PGM Chorzów i chce zostać radną . . . Nie jest wam tak po ludzku wstyd ?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Sobota
Grudzień 2018
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Celiny, Ireneusza, Niny