REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

MonsterJam już w sobotę!

Sport

Coraz bliżej! Już w najbliższą sobotę, 22 września na ultranowoczesnym Stadionie Śląskim w Chorzowie, odbędzie się najbardziej spektakularne, amerykańskie widowisko Monster Jam. Do sprzedaży trafiły dodatkowe bilety na to wyjątkowe wydarzenie!

REKLAMA

Monster Jam to wydarzenie z pogranicza sportów motoryzacyjnych i rozrywki dla całej rodziny! Znajduje się w centrum uwagi najbardziej ikonicznych, światowych stadionów, gdzie skrupulatnie usypana ziemia tworzy oryginalne trasy. Na tych specjalnie przygotowanych torach, kierowcy Monster Jam za sterami wyjątkowych, gigantycznych Monster Jam trucków prezentują do całkowitego maksimum, niesamowite możliwości tych perfekcyjnie skonstruowanych maszyn. Monster Jam to jedyny sport, w którym najwyższej klasy światowi kierowcy, zarówno mężczyźni jak i kobiety, walczą o mistrzostwo jako równi sobie.

Wydarzeniu towarzyszy Pit Party – impreza dla całej rodziny poprzedzająca główne przedstawienie rozpoczynające się o 16:00. Jest to jedyna okazja, by widzowie mogli z bliska przyjrzeć się gwiazdom programu – olbrzymim truckom, uścisnąć dłoń kierowcom, zdobyć od nich autografy i zapozować do wspólnego zdjęcia na tle ogromnych pojazdów. Pit Party rozpocznie się o godzinie 11:00.

Bilety na stronie: www.alterartshow.pl. Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny dynamiczne sprawiają, że klient ma wpływ na to, jaką cenę zapłaci za bilet.

Dzieci do 3 roku życia – wstęp bezpłatny, podczas przedstawienia muszą siedzieć na kolanach opiekuna. Opiekunowie dzieci w wieku do 3 lat korzystających z bezpłatnego wejścia muszą na wejściu przedstawić DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY DATĘ URODZENIA DZIECKA.

UWAGA! Przyjeżdżasz na Monster Jam samochodem? Już dziś kup bilet parkingowy: https://bit.ly/2QuK7RG.

Bilety parkingowe dostępne są tylko w przedsprzedaży - nie będzie możliwości ich zakupu w dniu imprezy.

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Monster JamStadion ŚląskiPark Śląskisportrozrywkamotoryzacja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Joanny, Zdenka, Zuzanny