AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Zagrali dla Gerarda Cieślika

Sport

Za nami pierwsza edycja wielkiego Turnieju o Puchar Gerarda Cieślika. Trzydniowa rywalizacja zakończyła się triumfem drużyny Fabloku Chrzanów, a całą imprezę można uznać za wielki sukces organizacyjny.

Galeria zdjęć


REKLAMA

32 drużyny z całej Polski, ponad 500 młodych adeptów futbolu w kategorii wiekowej U’13, 80 meczów, piękne bramki, mnóstwo emocji i wielki finał na legendarnym stadionie Ruchu – tak w skrócie wyglądał Turniej o Puchar Gerarda Cieślika. W imprezie triumfował Fablok Chrzanów, który w decydującym starciu pokonał w rzutach karnych Zagłębie Lubin. Trzecie miejsce zajął Piast Gliwice, który okazał się lepszy od Akademii Piłkarskiej Mam Talent z Krzeszowic.

FAZA GRUPOWA:

Grupa A

Cracovia – MUKP Dąbrowa Górnicza 4:0
Podhale Nowy Targ – Akademia Piłkarska Sanok 1:3
Cracovia – Podhale 1:2
MUKP – AP Sanok 4:0
Cracovia – AP Sanok 6:1
MUKP – Podhale 0:1

 

 

PKT

BR

1

Podhale Nowy Targ

6

4-4

2

Cracovia

6

11-3

3

MUKP Dąbrowa Górnicza

3

4-5

4

AP Sanok

3

4-11

Grupa B

Wisła Kraków – UKS Ruch Chorzów 8:0
Odra Opole – Odra Centrum Wodzisław 0:0
Wisła – Odra Opole 4:1
UKS Ruch – Odra Centrum 1:5
Wisła – Odra Centrum 4:0
UKS Ruch – Odra Opole 0:10

 

 

PKT

BR

1

Wisła Kraków

9

16-1

2

Odra Opole

4

11-4

3

Odra Centrum Wodzisław

4

5-5

4

UKS Ruch Chorzów

0

1-23

Grupa C

Zagłębie Lubin – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 8:0
Ruch Chorzów – Juventus Academy Piekary Śląskie 0:3
Zagłębie – Ruch 4:0
AP Ostrzeszów – Juventus 0:2
Zagłębie – Juventus 6:1
AP Ostrzeszów – Ruch 2:1

 

 

PKT

BR

1

Zagłębie Lubin

9

18-1

2

Juventus Academy Piekary

6

6-6

3

AP Ostrzeszów

3

2-11

4

Ruch Chorzów

0

1-9

Grupa D

Piast Gliwice – Ruch Chorzów 2007 6:0
GKS Tychy – MUKS Halny Kamienica 2:0
Piast – Tychy 3:0
Ruch 2007 – Halny 1:3
Piast – Halny 2:1
Ruch 2007 – Tychy 0:5

 

 

PKT

BR

1

Piast Gliwice

9

11-1

2

GKS Tychy

6

7-3

3

MUKS Halny Kamienica

3

4-5

4

Ruch Chorzów 2007

0

1-14

Grupa E

Śląsk Wrocław – Stadion Śląski Chorzów 4:0
Pogoń Szczecin – Be a Star Agape Team Warszawa 2:0
Śląsk – Pogoń 2:2
Stadion Śląski – Agape Team 1:0
Śląsk – Agape Team 10:0
Stadion Śląski – Pogoń 1:2

 

 

PKT

BR

1

Śląsk Wrocław

7

16-2

2

Pogoń Szczecin

7

6-3

3

Stadion Śląski Chorzów

3

2-6

4

Agape Team Warszawa

0

0-13

Grupa F

Górnik Zabrze – Rekord Bielsko-Biała 1:0
GKS Katowice – Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice 1:0
Górnik – GKS Katowice 0:3
Rekord – AP Mam Talent 1:2
Górnik – AP Mam Talent 0:0
Rekord – GKS Katowice 0:3

 

 

PKT

BR

1

GKS Katowice

9

7-0

2

AP Mam Talent Krzeszowice

4

2-2

3

Górnik Zabrze

4

1-3

4

Rekord Bielsko-Biała

0

1-6

Grupa G

Korona Kielce – Polonia Bytom 0:0
Skra Częstochowa – Parasol Wrocław 0:1
Korona – Skra 2:0
Polonia – Parasol 0:1
Korona – Parasol 0:2
Polonia - Skra 0:2

 

 

PKT

BR

1

Parasol Wrocław

9

4-0

2

Korona Kielce

4

2-2

3

Skra Częstochowa

3

2-3

4

Polonia Bytom

1

0-3

Grupa H

Garbarnia Kraków – Ajaks Częstochowa 1:0
Zagłębie Sosnowiec – Fablok Chrzanów 0:2
Garbarnia – Zagłębie 2:2
Ajaks – Fablok 0:5
Garbarnia – Fablok 1:3
Ajaks – Zagłębie 1:3

 

 

PKT

BR

1

Fablok Chrzanów

9

10-1

2

Zagłębie Sosnowiec

4

5-5

3

Garbarnia Kraków

4

4-5

4

Ajaks Częstochowa

0

1-9

FINAŁ A

1/8 finału

Śląsk Wrocław – Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice 0:0 k. 3-4
Parasol Wrocław – Zagłębie Sosnowiec 0:1
Pogoń Szczecin – GKS Katowice 1:0
Korona Kielce – Fablok Chrzanów 2:2 k. 0-3
Podhale Nowy Targ – Odra Opole 0:3
Zagłębie Lubin – GKS Tychy 3:0
Cracovia – Wisła Kraków 3:1
Juventus Academy Piekary Śląskie – Piast Gliwice 0:1

1/4 finału

Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice – Zagłębie Sosnowiec 1:0
Pogoń Szczecin – Fablok Chrzanów 0:0 k. 1-2
Odra Opole – Zagłębie Lubin 0:4
Cracovia – Piast Gliwice 1:1 k. 2-4

1/2 finału

Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice – Fablok Chrzanów 0:3
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 1:0

O 3. miejsce

Piast Gliwice – Akademia Piłkarska Mam Talent Krzeszowice 2:0

Finał

Fablok Chrzanów – Zagłębie Lubin 2:2 k. 3-1

 FINAŁ B

1/8 finału

Stadion Śląski Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 0:2
Skra Częstochowa – Ajaks Częstochowa 0:0 k. 3-4
Be a Star Agape Team Warszawa – Górnik Zabrze 1:3
Polonia Bytom – Garbarnia Kraków 0:0 k. 3-2
MUKP Dąbrowa Górnicza – UKS Ruch Chorzów 0:3 wo.
Akademia Piłkarska Ostrzeszów – Ruch Chorzów 2007 1:1 k. 7-6
Akademia Piłkarska Sanok – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:3
Ruch Chorzów – MUKS Halny Kamienica 2:0

1/4 finału

Rekord Bielsko-Biała – Ajaks Częstochowa 1:0
Górnik Zabrze – Polonia Bytom 1:1 k. 3-0
UKS Ruch Chorzów – Akademia Piłkarska Ostrzeszów 0:0 k. 4-2
Odra Centrum Wodzisław Śląski – Ruch Chorzów 2:0

1/2 finału

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 0:1
UKS Ruch Chorzów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:3

O 3. miejsce

Rekord Bielsko-Biała – UKS Ruch Chorzów 3:0

Finał

Górnik Zabrze – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0 k.3-4

Źródło: Ruch Chorzów

fot.: Magdalena Sawrej

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Gerard CieślikturniejRuch ChorzówNiebiescydziecimłodzież

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora