AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Bezpieczna droga do szkoły z chorzowską dzielnicową

Na Sygnale

Chorzowscy policjanci od początku miesiąca prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem w ramach akcji z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzowie spotkała się dzielnicowa z II komisariatu. Podczas spotkania policjantka rozmawiała z pierwszoklasistami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

REKLAMA

Co roku we wrześniu policjanci prowadzą wzmożone działania, które mają informować i przypominać o bezpieczeństwie najmłodszych w ruchu drogowym. W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci drogówki, wydziału prewencji, a także chorzowscy dzielnicowi spotykają się z mieszkańcami Chorzowa aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Tym razem to dzielnicowa z II komisariatu, mł. asp. Katarzyna Zgraja spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1. W trakcie swojej wizyty, dzielnicowa rozmawiała z pierwszoklasistami o ich bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Dzieciaki doskonale zdają sobie sprawę jak należy się zachowywać, aby bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Kierowco - zatrzymaj samochód przed przejściem dla pieszych, aby dzieciaki mogły bezpiecznie dotrzeć na zajęcia, a po zakończonych lekcjach do domu. Prelekcje policjantów w przedszkolach i szkołach potrwają do późnej jesieni.

Źródło: Komenda Miejska Polocji w Chorzowie

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjabezpieczna droga do szkołyszkołykierowcydzieciuczniowiepiesiKatarzyna ZgrajaSP nr 1bezpieczeństwo

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Piątek
Listopad 2018
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Edmunda, Marii, Marka