AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

W wakacje...Kręci mnie bezpieczeństwo

Na Sygnale

Trwają wakacje – szczególne chwile wypoczynku i atrakcji dla całych rodzin. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a także szereg atrakcji, jakie co tydzień dla mieszkańców organizuje Urząd Miasta Chorzów. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe dni, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

Policjantka z Zespołu Profilaktyki Chorzowskiej Komendy wspierana przez dzielnicowego aktywnie włączyła się do akcji wakacyjnej organizowanej przez Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej w Chorzowie. Podczas licznych spotkań i festynów, w ciekawy sposób opowiada o niebezpieczeństwach jakie czyhają, szczególnie na najmłodszych podczas letniego wypoczynku. Mundurowi tłumaczą także, na co trzeba zwrócić uwagę wyjeżdżając na wymarzony wypoczynek, jak właściwie zabezpieczyć dom i mieszkanie przed włamywaczem, o czym warto pamiętać spędzając czas nad wodą. Każdy z uczestników mógł pobawić się w detektywa, ujawniając i zabezpieczając różne ślady, a także zobaczyć z bliska radiowóz policyjny.

 

Źródło: KMP Chorzów

 

Magdalena Tworek-Hołda

Udostępnij:


wakacjeChorzówKMP ChorzówKręci mnie bezpieczeństwo

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany