AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Przed nami Dzień Integracji Międzypokoleniowej

Miasto

Turniej gier planszowych, zabawy, animacje i występy artystyczne. A wszystko za darmo. Dzień Integracji Międzypokoleniowej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Interesujący program artystyczny, inauguracja rodzinnego turnieju gier planszowych, a do tego – grill, popcorn i wata cukrowa. Swoje stoiska na Dniu Integracji Międzypokoleniowej rozstawią też między innymi Komenda Miejska Policji w Chorzowie i Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

- Na naszym stoisku zorganizujemy rozmaite gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, z kolei komenda zapowiedziała, że przyprowadzi ze sobą policyjne konie – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

Jedną z najciekawszych atrakcji będzie bez wątpienia turniej gier planszowych, w którym udział wziąć będą mogły całe rodziny. Jeżeli turniej spotka się z dużym zainteresowaniem, istnieje szansa, że stanie się wydarzeniem cyklicznym. Na zakończenie festynu zaprezentowane zostanie przedstawienie pt. „Dawid i Goliat” w wykonaniu Mariusza Kozubka i Piotra Solorza.

Dzień Integracji Międzypokoleniowej odbędzie się na terenie parafii św. Franciszka z Asyżu, przy ul. Franciszkańskiej 1, w sobotę, 16 czerwca w godzinach 15:00-20:00. Wstęp wolny.

Źródło: Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Dzień Integracji MiędzypokoleniowejChorzówCentrum Integracji MiędzypokoleniowejKlimzowiecpiknikgrillturniej gier planszowychDawid i Goliatprzedstawienieul. Franciszkańska 1

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora