AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Dzielnicowi na festynie SP nr 10

Na Sygnale

Dzielnicowi z chorzowskiej jedynki wzięli aktywny udział w festynie zorganizowanym w ramach „Środowiskowego Dnia Dziecka” na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Urbanowicza 4. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Nie mogło również zabraknąć policyjnej maskotki - Sznupka"

REKLAMA

Słoneczne popołudnie sprzyjało tłumnemu przybyciu na festyn, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10 w ramach „Środowiskowego Dnia Dziecka”, wielu mieszkańców Chorzowa, którzy całymi rodzinami uczestniczyli w przygotowanych przez organizatorów atrakcjach. W trakcie imprezy, chorzowscy policjanci  nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem, ale również  udzielali fachowych rad w ramach działań "Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą". Była to dla najmłodszych okazja, aby mundurowi wyjaśnili im jak dbać o bezpieczeństwo podczas nadchodzących wakacji nad wodą, w górach, mieście i domu. Szczególnie dużym zainteresowaniem dzieci, cieszył się radiowóz policyjny i sprzęt wykorzystywany do zabezpieczeń imprez masowych. Dzielnicowi z chorzowskiej jedynki: mł.asp. Dawid Lisoń, st.sierż. Michał Hajduga i sierż.sztab. Marcin Goinda, promowali wśród mieszkańców Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, Aplikację Moja Komenda oraz założenia programu Dzielnicowy Bliżej Nas. Stróżom prawa towarzyszyła policyjna maskotka -Sznupek, który jak zwykle wywoływał radosne uśmiechy na twarzach najmłodszych uczestników festynu i chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


policjaChorzówdzielnicowina sygnaleSznupekSP nr 10edukacjarozrywkanauka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora