AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Bezpieczni na drodze

Na Sygnale

Symulacja zatrzymania oraz pokaz ratownictwa drogowego, to tylko część atrakcji jakie czekały wczoraj (7 czerwca) na uczestników warsztatów "Bezpieczni na drodze". Działania zostały przeprowadzone przez funkcjonariuszy chorzowskiej drogówki we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 1, w ramach akcji „Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak być bezpiecznym na drodze? Policjanci chorzowskiej drogówki wspólnie z przedstawicielami Szkoły Policji w Katowicach, straży miejskiej i straży pożarnej, podjęli próbę odpowiedzi na to pytanie.

- Przeprowadzone działania dały młodzieży możliwość wypowiedzenia się w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wyrażenia swoich poglądów, a także przedstawienia pomysłów mogących mieć wpływ na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa na drogach – informuje asp. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej policji.

Warsztaty były doskonałą okazją umożliwiającą ocenienie poziomu świadomości i odpowiedzialności, nie tylko młodych kierowców. Ponadto podczas działań każdy uczestnik mógł zobaczyć symulację zatrzymania oraz pokaz umiejętności ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej z Chorzowa.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Bezpieczni na drodzeZ młodym kierowcą po doświadczenieakcjaChorzówZSTiO nr 1ul. Sportowawarsztatysymulacja wypadku

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora