AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

Chorzowscy przedsiębiorcy z nagrodami

Miasto

Tegoroczną edycję Plebiscytu Manager Roku 2017 zdominowali chorzowscy przedsiębiorcy.

REKLAMA

Beata Drzazga - właścicielka największej w Polsce firmy świadczącej usługi opieki długoterminowej w domu pacjenta i kliniki Medical Active Care BetaMed w Chorzowie, otrzymała tytuł Top Menedżera Roku,


Eugeniusz Gorczowski – dyrektor prokurent PB JAEKEL-BUD-TECH Sp. z o.o., firmy zajmującej się wykonawstwem robót budowlano-instalacyjnych, zakupem, dostawą materiałów, oraz świadczeniem usług w zakresie wynajmu maszyn budowlanych i sprzętu budowlanego. Został nie tylko doceniony przez Kapitułę za aktywność społeczną, ale także przez głosujących, którzy przyznali mu trzecie miejsce w kategorii „mikro i małe firmy”.


Bolesław Knapik - prezes zarządu firmy Tramwaje Śląskie SA z siedzibą w Chorzowie. Spółka wciąż unowocześniająca swoją ofertę, aby podróżującym zaproponować usługi na najlepszym poziomie, ważną częścią działalności jest również praca charytatywna. Dzięki coraz to nowszym rozwiązaniom prezes zarządu otrzymał drugie miejsce w kategorii "średnia i duża firma". 


Tytuły Menadżera Roku Województwa Śląskiego przyznawane są, aby wyróżnić najlepszych przedsiębiorców, wizjonerów i inspirujących liderów z naszego regionu, którzy jednocześnie poprzez swoją działalność sprawiają, że Śląsk jest postrzegany jako jeden z najważniejszych pod względem biznesowym regionów w Polsce.

Źródło: Urząd Miasta Chorzów

fot.:  freepik.com

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Chorzówprzedsiębiorcymanagerbiznessukcesfirma

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ambrożego, Florentyny, Gawła