AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyGłos RadnegoSesje Rady MiastaWładze MiastaWybory

ProfiAuto PitStop w Chorzowie!

Miasto

Wtorek 15 maja, parking przy Centrum Handlowy AKS. W godzinach 10-16 musisz tam być swoim samochodem, który przejdzie bezpłatną kontrolę techniczną. ProfiAuto PitStop to wyjątkowy dzień dla kierowców w naszym mieście.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Akcja ma na celu przeprowadzenie bezpłatnego przeglądu technicznego samochodu przed sezonem letnim .Sprawdzane będą:

- stan świateł
- ustawienie świateł
- stan i ciśnienie opon
- stan zawieszenia
- stan układu kierowniczego
- stan akumulatora
- stan płynu chłodniczego (temperatury krzepliwości)
- stan płyny hamulcowego (w tym temperatury wrzenia)
- stan filtra przeciwpyłkowego 

Na tym jednak nie skończą się atrakcje, które czekać będą na parkingu. Każdy uczestnik otrzyma reklamówkę z gadżetami PROFIAUTO zupełnie za darmo, kartę badania stanu technicznego swojego pojazdu dzięki której w siedzibie naszej firmy JADAR AUTO w Chorzowie przy ul. 3 maja 157 otrzyma gratis letni płyn do spryskiwaczy. Nadzór nad sprawdzaniem samochodów będzie prowadził Łukasz Ryś, prowadzący program "Projekt warsztat" na antenie TVN Turbo. Ponadto dla każdego uczestnika akcji (nie dla widza) przewidziana atrakcja w postaci poczęstunku przygotowanego przez finalistę Masterchefa, Damiana Sobka, a także możliwość rozmowy i zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. - Jak wiecie jestem mechanikiem samochodowym z zawodu i wiem, że dobrze zadbać o swój samochód. Przy okazji spróbujecie fajny skrajny Śląskiej przystawki w moim wykonaniu - zaprasza Damian Sobek.

Podczas imprez będzie możliwość zakupu materiałów sygnowanych logo PROFIAUTO takich jak: apteczki samochodowe, kamizelki odblaskowe, czapki z daszkiem , koszulki, longsleeve ProfiRacing Cup. - Każdy uczestnik otrzyma także specjalny rabat na zakupy części samochodowych w naszym sklepie JADAR AUTO do wykorzystania w dowolnym momencie , będzie można porozmawiać z naszymi pracownikami, wycenić części i nawet je zamówić - opowiada Dariusz Seif, właściciel sklepu Jadar-Auto. 

Oprócz tego imprezę będzie prowadził DJ, nie zabraknie pięknych hostess oraz sportowych samochodów.

Bartłomiej Czaja

Udostępnij:


pit stopprofi autojadar autosprawdź swój samochódcentrum handlowe aks

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ambrożego, Florentyny, Gawła