Jarosław Śliwka odpada z Top Chefa

Rozrywka

Jarosław Śliwka zakończył swoją przygodę z Top Chefem. Absolwent chorzowskiego Gastronomika odpadł w szóstym odcinku trwającej edycji popularnego telewizyjnego show.

REKLAMA

Emisja 6. odcinka, który dla Jarosława Śliwki był ostatni w tym programie, odbyła  się w środę, 11 kwietnia. Wcześniej, bo już w pierwszym odcinku Top Chefa, odpadł chorzowianin Daniel Wanke.

Tematem przewodnim dogrywki, w której odpadł Jarosław Śliwka, był sos winegret. Kucharz przygotował sałatkę z sosem na bazie m.in. soku z granatu oraz teriyaki. Ta koncepcja nie przypadła do gustu jurorom. - Mam wrażenie, że ty najmniej się denerwowałeś w tej dogrywce. Obserwuję cię i masz w sobie tę pewność siebie. Wiesz co robisz i jest mi przykro, że odpadasz. Przestrzeliłeś kompletnie z tym sosem winegret. Nie pozostawiłeś nam wyboru – mówił Wojciech Modest Amaro. - Życzę ci powodzenia - dodawał.

Co Jarosław Śliwka powiedział po zakończeniu swojego udziału w telewizyjnym show? - Niejednokrotnie coś nam nie wychodzi, ale takie jest życie. Trzeba iść dalej i wyciągać wnioski z takich doświadczeń. Teraz pora wrócić do pracy i nie przestawać się rozwijać, tak jak to robiłem do tej pory - przekonuje absolwent Gastronomika. - To było świetne przeżycie. Życzę każdemu, żeby mógł doznać czegoś podobnego, mimo że sprawdzano nas w ekstremalnych – jak na sferę kulinarną – warunkach. Poznałem tu świetnych ludzi i na pewno będę mile wspominać swój udział w tym programie - dodawał.

Na temat występu w programie Top Chef rozmawialiśmy z Jarosławem Śliwką na początku marca. Wywiad można przeczytać TUTAJ.

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Jarosław ŚliwkaTop Chefkulinarne showprogram telewizyjnyChorzówGastronomikabsolwent

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Środa
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Januarego, Konstancji, Leopolda